2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Опановуємо сучасне обладнання на уроках виробничого навчання
Опановуємо сучасне обладнання на уроках виробничого навчання


Слухачі групи КТЗ-21/1 за професією «Касир торговельного залу» почали відточували навички роботи на електронну контрольно-касовому реєстраторі. Проте як самостійне обладнання цей вид касових апаратів не працює та повинен бути підключений або до звичайного персонального комп'ютеру, або, як у навчальному магазині нашого Центру, до POS-системи. Остання представляє собой об'єднані в одному корпусі сенсорний монітор і системний блок, що дозволяє зекономити простір при організації робочого місця касира. Введення інформації у POS-систему відбувається через дотик пальців касира, стилуса або ластика на кінці простого олівця. Таке сенсорне обладнання ми часто можемо зустріти у сучасних супермаркетах, піцеріях, кафе, АЗС.

Наш Центр навчає на касирів торговельного залу людей різних вікових категорій, які до того ж могли у минулому не працювати з комп'ютерними технологіями. Тому на уроках виробничого навчання першочерговим завданням є допомогти слухачам не боятися обладнання та впевнено користуватися сенсорним монітором, а вже потім навчити працювати у програмі по автоматизації торгівлі.

Наш Центр завдяки доброму оснащенню майстерень дає своїм слухачам впевненість у тому, що вони зможуть працевлаштуватися та бути конкурентоспроможними на сучасних підприємствах торгівлі.

2021-04-20  80 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
27.10.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»