2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Касир торговельного залу – на передовій в умовах карантину
Касир торговельного залу – на передовій в умовах карантину


Касир торговельного залу – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки швидко і правильно проводити розрахунки з покупцями, отримувати гроші, пробивати чек, видавати решту, але й виконувати роботи з товаром безпосередньо у торговельному залі.

Сучасним підприємствам торгівлі необхідні універсальні працівники, які зможуть виконувати і касові операції, і інші операції торгово-технологічного процесу, такі як викладку, зважування, маркування, пакування товару, у тому числі на «гарячому столі». Також працівникам торгівлі необхідно вміти виконувати звіти касирів та вести касову документацію.

Крім того, що вимоги до касирів торговельного залу досить високі, на сьогодні виникла ще одна складність для представників цієї професії – робота в умовах карантину. Після того, як закрили ринки по всій території України, магазини та супермаркети стали єдиним джерелом продуктів харчування - товарів, які необхідні кожному українцю, щоб вижити. Тому щодня касири торговельного залу, ризикуючи своїм життям та життям своїх близьких, долають відстань від дому до роботи громадським та службовим транспортом, щоб продати такі необхідні для нас продукти та засоби гігієни. Проте небезпека чекає на касирів ще й під час виконання своїх обов’язків на роботі, оскільки саме вони щодня безпосередньо контактують з десятками, а може й сотнями покупців, не знаючи, яка температура тіла у того, хто стоїть навпроти, та чи не контактував той із хворими на COVID-19.

Тому, у цей нелегкий для всього світу час, треба захистити працівників тих галузей економіки, які повинні працювати, незважаючи на пандемію. Роботодавці вже забезпечують касирів торговельного залу захисними окулярами, масками та рукавичками, а ми, у свою чергу, повинні також використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися дистанції 1,5 метри, у тому числі в магазинах та супермаркетах. Не панікуйте, не наражайте на небезпеку людей таких необхідних зараз професій та поважайте роботу касирів торговельного залу. Будьте здорові!

2020-05-06  77 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»