2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Професія продавець непродовольчих товарів
Професія продавець непродовольчих товарів


Стихійні лиха, а тепер пандемія короновірусу – події які кардинально впливають на бізнес та торгівлю. Продавці, підприємці та організації у всьому світі реагують по різному: відкривають вільний доступ до платних онлайн курсів, вводять кешбек на час карантину, створюють групи товарів де пропонують знижки, оплату по частинах та що дуже важливо у нинішній ситуації «доставка до дверей» від певної суми доставка безкоштовна. Потенційний покупець, находячись вдома розміщує оголошення на потрібний йому товар онлайн, далі продавець пропанує асортимент товару, ціну, переваги цього товару та умову доставки і оплати.

Не дивлячись що зараз карантин, який охопив увесь світ, життя триває - діти не перестали народжуватися, святкувати дні народження, опановувати нові професії та відкривати в собі нові здібності, робити ремонти в своїх оселях, і людям, важливо необхідні, різні групи товарів від: цвяхів, брязкалець, бісеру, вишивок, ниток та голок до побутової техніки, меблів, машин та будівельних матеріалів.

Сфера послуг та роздрібна торгівля, адаптуючись до карантину має певні труднощі, кооперується за принципом «магазин+онлайн крамниця+служба доставки». Кур'єр у масці та в рукавичках може принести до дверей квартири товари з супермаркету чи з непродовольчого магазину, і запропонувати банківський термінал для оплати. Все це створюється з одного боку для безпеки людей не порушуючи умови карантину, з іншого не дозволити продажам впасти, уміння балансувати між підтримкою іміджу, залученням нових покупців і збільшенням обсягу продажів. Світ після пандемії не буде колишнім, це стосується і торгівлі.

2020-05-05  77 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»