2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


«Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»
«Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»


Прихильників сонячних електростанцій (СЕС) з кожним днем стає все більше не лише в світі, а й в Україні. За офіційними даними в І кварталі 2019 року близько 1400 домогосподарств встановили СЕС. А це майже у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

«Зелені» технології не тільки зменшують енергонезалежність та позитивно впливають на стан довкілля, а й сприяють створенню нових робочих місць. У 2018 році 11 млн осіб у всьому світі працювали у галузі відновлювальної енергетики, 3,6 млн з яких – у сфері сонячної енергетики.

Партнерський проект «Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave» теж не відстає від загального тренду. З 1 липня в Краматорську на базі Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ розпочалось навчання за напрямом «Монтажник сонячних електросистем», «родзинкою» якого є дуальний підхід: теорії навчають фахові викладачі, а опанувати актуальні практичні навички можна за допомогою експертів на сучасному демонстраційному майданчику- сонячній мініелектростанції, яку облаштовано завдяки донорській підтримці.

Реалізація всіх заходів проекту відбувається за підтримки уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Реалізація всіх заходів проекту відбувається за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Останні новини про реалізацію німецько-українського проекту та більше корисного та цікавого – в наших наступних публікаціях.

2019-07-11  48 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»