2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»
Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»


З кожним днем в Україні стають все більш популярними «зелені» генератори енергії. За офіційними даними тільки минулого року по всій країні було встановлено 163 сонячні електростанції (СЕС). Все більше представників бізнесу та власників домогосподарств цікавляться як встановити СЕС та монтувати сонячні електросистеми; як розрахувати необхідну потужність СЕС; як накопичувати та використовувати сонячну енергію в найефективніший спосіб?

Отримати відповіді на ці та інші питання можна, звернувшись до Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Чому саме сюди? Тому що, завдяки реалізації пілотного партнерського проекту в Донецькій області, саме тут:

- облаштовано перший демонстраційний зразок міні-СЕС,

- 6 сертифікованих експертів-тренерів вже готові не лише проінформувати, але й допомогти всім охочим набути актуальні професійні знання та навички;

- відбуваються інформаційні навчальні сесії (з графіком можна ознайомитися в обласному та міських центрах зайнятості та на сайті Донецького обласного центру зайнятості).

Реалізація всіх заходів проекту відбуватиметься за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Останні новини про реалізацію німецько-українського проекту та більше корисного та цікавого – в наших наступних публікаціях.

2019-06-14  66 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
26.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»