2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
ДонЦПТО


«Агролабораторія «GREENEnergy/ GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області»
«Агролабораторія «GREENEnergy/ GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області»


Що перше приходить Вам на згадку і з чим асоціюється Німеччина? Мабуть, з надійними сучасними авто, безліччю шедеврів культурної спадщини, традиційними смаколиками та напоями…

Але ще однією, а може й головною «родзинкою» сьогоднішньої Німеччини, є система професійної освіти, завдяки якій підтримується високий професійний рівень робітників та службовців протягом усього трудового життя. В Німеччині майже немає «зіркових» тренерів або шоу-тренінгів, проте саме про німецьку дуальну систему професійної освіти останнім часом ми чуємо все частіше.

Чим же вона так цікава? Пропонуємо далеко не повний перелік особливостей професійної освіти «по-німецьки»: понад 50% усіх робітників і службовців Німеччині щороку вдосконалюють свої навички або підвищують кваліфікацію, з них понад 70% – представники тих категорій, що отримують високу заробітну плату. 77% від загальної кількості підприємств підвищують кваліфікацію своїх співробітників та мотивують їх ставати кращими. «занурення» в теорію відбувається в професійних школах або академіях, а «відточування» навичок – на сучасних підприємствах, які, між іншим, дуже зацікавлені саме в фахівцях з сучасними навичками та знаннями.

«Але до чого це все?», – запитаєте Ви. А до того, що в рамках партнерського проекту, що реалізується в Донецькій області за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, стало можливим навчання 8 (вісьмох!) представників Донецького центру ПТО та Донецького обласного центу зайнятості, а також їх колег з Луганського та Харківського регіонів.

Протягом найближчих двох тижнів на українських педагогів чекає: 80 годин занять з питань використання сучасних технологій енергозбереження в одному з впливових та провідних закладів Німеччині – Hessische Landesstelle f?r Technologiefortbildung; відвідування «зелених» підприємств, що запровадили сучасні енергозберігаючі технології; нові враження, знання, навички і ще багато чого… Більш докладно про це – трохи згодом, а зараз – просто влучні світлини.

Реалізація усіх заходів проекту відбуватиметься за підтримки GIZ в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

2019-02-06  35 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
26.09.20 | | укр


© 2011-2020 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»