2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
ДонЦПТО


Майбутнє за операторами комп’ютерного набору
Майбутнє за операторами комп’ютерного набору


Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності. Використання та подальше впровадження таких технологій вимагає достатньої кількості професіоналів. У наш час бурхливого росту інформаційних технологій виникає потреба у великій кількості людей, з умінням працювати на комп’ютерній техніці. Ці вміння і знання значно підвищують культуру праці, її продуктивність у багатьох сферах діяльності людини. Професійні навички оператора комп’ютерного набору корисні у багатьох професіях. Вони потрібні в компаніях, де є великі об’єми інформації, бази даних. Схожих працівників потребують великі торгові мережі для відстежування руху товарів, call-центри компаній.

В ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» курси цільового призначення закінчила група за напрямом «Виконання робіт в операційній системі Windows», за професією «Оператор комп’ютерного набору», які були направлені Слов’янським МЦЗ. Під керівництвом досвідченого викладача Кайдан Т.В. слухачі вивчали такі предмети, як «Програмне обслуговування комп’ютера», «Довідкова система Windows», «Антивірусні програми. Архіватори.». Опонували практичні навички в роботі із шрифтом у документі, збереженні та друку документу, створенні презентацій в програмі Power Point.

Всі слухачі залишились задоволені навчанням в нашому Центрі, а ми в свою чергу вважаємо, що всі випускники знайдуть свою роботу за покликанням.

2019-01-10  19 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
01.12.20 | | укр


© 2011-2020 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»