2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Профконсультаційний груповий захід
Профконсультаційний груповий захід


Вдалий вибір професії - це одна з головніших частин нашому життя. Від вдалого вибору залежать наші успіхи і невдачі, кар'єра, матеріальне та соціальне становище, внутрішній стан і здоров'я. Вибір професії це важливий крок, який повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше людину чекає розчарування та шкодування за даремно витраченими роками.

У Краматорському міському центрі зайнятості відбувся профконсультаційний груповий захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)» з презентацією Державного навчального закладу «Донецький центру професійно-технічної освіти ДСЗ». У заході взяли участь 8 безробітних та 7 осіб без статусу безробітний. В ході профконсультаційного заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Єрьоменко Олена Анатоліївна визначила актуальні професії сучасного ринку праці за якими проводиться професійна підготовка в ЦПТО та закладах освіти, підкреслила актуальність робітничих професій, розкрила престижність, переваги та перспективи подальшого працевлаштування за цими професіями та переваги, які надає при набутті професії державна служба зайнятості.

Презентуючи роботу Державного навчального закладу «Донецький центру професійно-технічної освіти ДСЗ» заступник директора з навчально-виробничої роботи Піддубна Наталія Миколаївна звернула увагу на його переваги:

- стислі терміни навчання;

- максимальне врахування вимог роботодавців;

- високу ймовірність працевлаштування після закінчення навчання;

- сучасну матеріально-технічну базу;

- впровадження новітніх технологій;

- комфортну атмосферу для людей різного віку;

- висококваліфікований викладацький склад.

З метою наближення освітніх послуг до місць проживання потенційних слухачів впроваджуються елементи дистанційної форми навчання. За потребами, слухачі можуть проходити індивідуальне навчання за обраною професією. Співпраця з роботодавцями області дає можливість впроваджувати елементи дуальної освіти у навчальний процес. Для удосконалення практичних навичок слухачі проходять виробничу практику на підприємствах області.

На завершення презентації Наталія Миколаївна додала, що «Донецький центру професійно-технічної освіти ДСЗ» - це сучасний заклад освіти, спрямований у майбутнє, школа майстерності робітничих кадрів, тут докладають усіх зусиль, щоб надати якісну професійну підготовку.

2018-11-15  21 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
27.05.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»