2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Бажання та хороша ідея дорівнює вдалому бізнес-проекту
Бажання та хороша ідея дорівнює вдалому бізнес-проекту


Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі - бажання і ідея. Без бажання у вас нічого не вийде, а без хорошої ідеї бізнес просто не буде ефективним. Навчання у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» допомагає безробітним реалізовувати свої бізнес-проекти.

Чергова група за напрямом «Основи підприємницької діяльності» закінчила навчання 7 вересня 2018 року. Протягом десяти днів слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності та над створенням бізнес-планів. Так, після закінчення навчання, Аліна Сукова надаватиме юридичні послуги, а Ірина Величко – бухгалтерські, Сергій Білоус планує виготовляти кондитерські вироби, а Сергій Шапран буде ремонтувати комп'ютерну техніку. Учасник АТО Михайло Макоткін свою власну справу розпочне у сфері розробки програмного забезпечення, а Валентина Осипа відкриє ательє. Відкриє власний агромагазин Володимир Коваленко. До речі, слухачі зауважили, що не очікували таких цікавих і корисних занять, які дуже допоможуть у практичній діяльності.

А в навчальному закладі сподіваються, що наполегливі та ініціативні безробітні уже незабаром стануть успішними підприємцями, а в подальшому - роботодавцями.

2018-09-07  22 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.07.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»