2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


До реалізації мрій
До реалізації мрій


Багато людей бажають відкрити свій власний бізнес, але не знають з чого почати, яку сферу підприємницької діяльності обрати. Навчання у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» допомагає безробітним реалізовувати свої мрії щодо створення власної справи.

Чергова група за напрямом «Основи підприємницької діяльності» закінчила навчання 6 квітня 2018 року. Протягом десяти днів слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності та над створенням бізнес-планів. Так, після закінчення навчання, Олена Фурі надаватиме послуги з догляду за дітьми, а Меліхова Ірина та Мельникова Лариса – послуги з пошиву та ремонту одягу, Ірина Савченко відкриє туристичне агенство. Учасник АТО Ярослав Максимюк відкриє власний магазин, а Сергій Бочковський буде займатися художнім розписом текстильних виробів. Ніна Данілова і Олеся Тимофєєва займуться шугарингом. До речі, слухачі зауважили, що не очікували таких цікавих і корисних занять, які дуже допоможуть у практичній діяльності.

А в Центрі сподіваються, що наполегливі та ініціативні безробітні уже незабаром стануть успішними підприємцями, а в подальшому - роботодавцями. То ж вперед, до реалізації мрій, шановні випускники!

2018-04-06  5 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
27.05.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»