2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Служба зайнятості влітку випустить перших перукарів-модельєрів
Служба зайнятості влітку випустить перших перукарів-модельєрів


Державний навчальний заклад «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» – є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, спроможний надавати освітні послуги згідно сучасних вимог та потреб економічного розвитку регіону.

13 березня відбулося відкриття нової виробничої майстерні перукарів, на базі якої навчатимуться майбутні перукарі (перукарі-модельєри). З початку місяця вже розпочала професійне навчання за цією професією пілотна група, проходитиме виробниче навчання у стінах нової виробничої майстерні два рази на тиждень у спеціально створених комфортних умовах. Опановувати нову професію безробітні будуть за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за допомогою досвідчених педагогічних працівників Центру.

У приміщенні, яке знаходиться у самому центрі Краматорська, площею 122 м2, зроблений сучасний ремонт, все необхідне обладнання та інструмент у майстерні відповідають державному стандарту професійно-технічної освіти з професії. Дизайн інтер’єру фахівці центру професійно-технічної освіти з любов’ю прикрасили «творами мистецтва» власного виробництва.

Весь курс навчання за професією «перукар (перукар-модельєр)» відповідно до виду підготовки (професійно-технічне навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації) триватиме від 20 до 9 тижнів. Наприкінці навчання випускники отримають свідоцтво державного зразка та кваліфікацію «перукар», «перукар 2 класу».

Центр надає сучасну професійно-технічну освіту в стислі терміни та можливість отримати затребувану на ринку праці професію, яка дозволить працювати на підприємствах міста, або навіть започаткувати власну справу і створити нові робочі місця для співвітчизників.

2018-03-13  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.07.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»