2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Дуальная форма навчання
Дуальная форма навчання


02.03.2018 р. у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбулося засідання Ради роботодавців на тему «Впровадження дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників».

Суттю дуальної форми є паралельне навчання слухачів у закладі освіти та на підприємстві. За основу покладено принцип взаємного зв’язку теорії з практикою, що дозволяє слухачам не лише знайомитися з виробництвом, але й засвоювати прийоми та навички роботи на робочих місцях підприємств. Слухач інтегрується в систему підприємства, вивчає всі робочі механізми.

Рада роботодавців обговорила можливості впровадження елементів дуальної форми навчання в навчальний процес ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Підприємство, на якому будуть впроваджуватися елементи дуальної форми навчання, має бути обладнано відповідною матеріально-технічною базою та забезпечити слухачів робочими місцями для проходження виробничої практики відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії.

Учасники засідання ініціювали розпочати співпрацю за впровадженням елементів дуальної форми навчання між ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та Товариством з обмеженою відповідальністю «КРАМСТАЙЛ» з професії «Швачка».

2018-03-05  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.07.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»