2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Випуск групи за професією «Продавець непродовольчих товарів»
Випуск групи за професією «Продавець непродовольчих товарів»


4 квітня 2017 року у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» відбувся випуск слухачів, які проходили навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів». Швидко пролетів час за партами, час виробничої практики на підприємствах торгівлі міста Краматорська, залишилося у минулому хвилювання під час складання головного іспиту – Державної кваліфікаційної атестації.

Протягом навчання слухачі отримали знання з предметів, які є теоретичною базою професії продавець: товарознавство продовольчих товарів, організація торговельних процесів, основи бухгалтерського обліку, техніка і механізація торговельних розрахунків, психологія і етика ділових відносин, охорона праці. Всі випускники отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації.

З глибокими знаннями, гарними оцінками та гарним настроєм вже у квітні місяці випускники навчального закладу починають працювати за обраною професією на підприємствах торгівлі – більшість з них вже у період виробничої практики пройшли індивідуальні співбесіди, їм було запропоновано працевлаштування.

У книзі відгуків випускники написали такі слова: «Група ПНТ-2 дякує педагогічному колективу ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за індивідуальний підхід, за якісні знання, за увагу та доброзичливе ставлення до кожного ».

2017-04-04  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
19.02.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»