2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Випускаємо кваліфікованих касирів торговельного залу
Випускаємо кваліфікованих касирів торговельного залу


Професія касир торговельного залу – одна із найпоширеніших, адже більшість торговельних підприємств не обходяться без них. Із людьми цієї професії ми зустрічаємося щодня, адже з кошиком покупок всі обов’язково проходять через касу. І кожен покупець хоче, аби його добре та з повагою обслужили. Однак за день у великих супермаркетах у касира можна бути сотим, а то й тисячним покупцем та йому треба бути ввічливим, усміхненим з кожним, бо саме від якості обслуговування касира покупець формує враження про магазин.

2 березня 2017 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» закінчила навчання група «Касир торговельного залу». На Державній кваліфікаційні атестації слухачі захищали свої творчі роботи, де кожний слухач не тільки демонстрував свої знання з обраної теми, а й зумів відстояти свою точку зору перед комісією.

Випускниця групи Гречка Олеся в своїй творчій роботі, яка характеризувала парфумерно-косметичні товари поринула присутніх у чарівний світ парфумів. Не менш цікавою була робота Куликової Катерини про ознаки платоспроможності державних грошових знаків України та їх перевірка за допомогою детекторів валют, де слухачка продемонструвала не тільки звої знання, а й практичні навички роботи на детекторі. Про історію та еволюцію реєстраторів розрахункових операцій присутні дізналися з роботи Савельєвої Ірини. Добрі знання з техніки безпеки та охорони праці продемонструвала Шукліна Юлія, даючи характеристику холодильному обладнанню на торговельному підприємстві і розповівши про правила його експлуатації.

Слухачі вдало пройшли Державну кваліфікаційну атестацію, після якої отримали свідоцтво з присвоєнням кваліфікації касира торговельного залу 2 розряду. Випускники подякували викладачам та майстру виробничого навчання Дар’ї Селезньовій за отримані знання. Отримавши знання та набувши практичного досвіду, всі випускники мають можливість бути працевлаштованими в найкращі магазини Донецької області.

2017-03-02  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»