2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Сучасний урок виробничого навчання –  шлях до формування конкурентноспроможного робітника
Сучасний урок виробничого навчання – шлях до формування конкурентноспроможного робітника


Для слухачів ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» професійна підготовка включає теоретичну і практичну складову навчального процесу, до якої входить і виробниче навчання.

28 лютого 2017 року в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» в групі «Продавець непродовольчих товарів» відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему «Проведення розрахунків з покупцями з використанням реєстраторів розрахункових операцій», проводила урок майстер виробничого навчання Дар’я Селезньова. На вступному інструктажі були присутні адміністрація та співробітники навчального закладу, які відмітили належну організацію уроку, відповідне комплексно-методичне забезпечення. Протягом всього уроку значне місце приділялось охороні праці під час роботи на реєстраторах розрахункових операцій. При актуалізації опорних знань слухачі показали достатній і високий рівень підготовки, використовуючи інтерактивні технології; майстер виробничого навчання активно співпрацював зі слухачами відповідно до поставленої мети. Саме урок виробничого навчання дає можливість слухачам відпрацювати та закріпити навички, які вони отримали на уроках теорії.

Третього березня 2017 року група «Продавців непродовольчих товарів» виходить на виробничу практику до ТОВ «Інноваційні торгівельні системи» (мережа магазинів «БУМ»). Впевнені, що знання, отримані нашими слухачами під час виробничого навчання, стануть у нагоді на виробничій практиці, а це запорука мати відповідну кваліфікацію, стати конкурентноспроможними на ринку праці та вдало працевлаштуватися.

2017-02-28  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:

19.01.18 | | укр











© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»