2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Пройшли науку осягнення людських чеснот
Пройшли науку осягнення людських чеснот


Роль молодшої медичної сестри в процесі лікування хворих важко переоцінити. Виконання призначень лікаря, догляд, проведення багатьох, інколи досить складних, маніпуляцій — все це є обов'язковим для медичного персоналу.

30.01.2017 чергова група молодших медичних сестер з догляду за хворими закінчила навчання в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» . Під час проведення Державної кваліфікаційної атестації слухачами були презентовані творчі роботи на теми: «Догляд за хірургічними хворими», «Внутрішньо-лікарняна інфекція та її профілактика», «Завдання і принципи лікувального харчування», «Догляд за важкохворими», «Особливості догляду за хворими з опіками і обмороженнями». Присутні на ДКА голова і члени комісії, відмітили високий рівень підготовки випускників, адже саме від високої кваліфікації молодших медичних сестер, від тепла їх серця, посмішки і уваги залежить успіх лікування.

Після отримання свідоцтва випускники подякували педагогічним працівникам за те, що в навчальному закладі вони отримали не тільки знання з теоретичної, практичної підготовки, а й пройшли науку осягнення людських чеснот і високої моралі, аби виховати і поєднати у своєму серці рішучість і стриманість, холоднокровність і милосердя, незворушність і співчуття, велич і простоту, єдність яких необхідна для медика.

2017-01-30  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.05.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»