2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Гідна робота кожному
Гідна робота кожному


16 грудня 2016 року відбувся Ярмарок вакансій для внутрішньопереміщених осіб, організований Всеукраїнською асоціацією переселенців при участі Донецького обласного центру зайнятості та Краматорського міського центру зайнятості.

Захід відкрила директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, яка привітала присутніх і повідомила, що це перший спільний проект з Всеукраїнською асоціацією переселенців. Акцентувалась увага на тому, що в Донецькому регіоні найбільше внутрішньопереміщених осіб і тому першочергова задача служби зайнятості- прискорити комплекс заходів щодо вирішення питань працевлаштування. Керівник Всеукраїнської асоціації переселенців Руслан Калінін розповів про направлення роботи своєї організації та про перспективи розвитку.

Ярмарок відвідали роботодавці, навчальні заклади міста. Для безробітних була можливість записати відео-резюме, відвідати бізнес-тренінг , взяти участь у скайп-перемовинах з роботодавцем. ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» теж взяв участь в Ярмарку, представивши свої проліцензовані професії, які можуть бути цікавими для всіх, хто хоче бути впевненим в завтрашньому дні.

Є сподівання, що сьогоднішній захід стане дієвою допомогою для безробітних щодо вирішення питання перенавчання та працевлаштування.

2016-12-19  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
16.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»