2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Cпільний проект Донецького обласного центру зайнятості та Центру професійно-технічної освіти ДСЗ – «Портфоліо кар’єрного просування – крок до успіху»
Cпільний проект Донецького обласного центру зайнятості та Центру професійно-технічної освіти ДСЗ – «Портфоліо кар’єрного просування – крок до успіху»


2 грудня 2016 року стартував спільний проект Донецького обласного центру зайнятості та Центру професійно-технічної освіти ДСЗ – «Портфоліо кар’єрного просування – крок до успіху», який націлено на підтримку молоді на ринку праці.

Меседж заходу – час діяти, а не міркувати!

Молодь потребує дієві, практичні навички!!!

В рамках цього проекту директор центру ПТО ДСЗ Амельченко Руслан та начальник відділу організації профорієнтації Донецького ОЦЗ Малина Ніна застосували новий підхід в роботі з молоддю - інструмент коучингу, який призначено для розкриття потенціалу людини з метою максимального підвищення його ефективності в персональній та професійної діяльності.

Першими споживачами послуги стали студенти 3-4 курсу Краматорського технологічного технікуму, яким було запропоновано:

  • формулу успіху, на прикладах успішних людей – мотивування до позитивного, життєстверджуючого мислення;
  • техніку постановки мети (SMART – Specific/конкретний, Measurable/вимірний, Attainable/досяжний, Relevant/актуальний, Time-bound/ обмежений в часі);
  • побудову стратегії досягнення мети (GROW – goal/мета, reality/реальність, opportunity/наявні можливості, whattodo/дії).

В активному спілкуванні з молоддю було виявлено їх бажання та наміри щодо подальших планів власного працевлаштування, з’ясовано рівень їх знань та навичок щодо техніки пошуку роботи, наявність резюме, портфоліо власних напрацювань для самопрезентації роботодавцю.

А також, з’ясовано їх впевненість у власні сили та потреби у додаткових знаннях та навичках для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці.

За підсумками анкетування виявлено, що молодь зацікавлена у безкоштовних онлайн-платформах навчання, тренінгах націлених на підвищення впевненості, розвитку комунікативних здібностей та регулюванні своїх емоційних станів для успішного старту в побудові власної кар’єри.

Молодь, активно відгукнулась на запропоновану інформацію та виявила не аби який інтерес, тому проект триває…

2016-12-14  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
15.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»