2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Відкрий для себе нові можливості
Відкрий для себе нові можливості


25.11.2016 року в актовій залі Донбаської державної машинобудівної академії для молоді міста відбувся День кар’єри-організатор благодійний фонд «Карітас Краматорськ».

Захід відкрив директор фонду о. Василь Іванюк, який привітав присутніх, розповів про направлення роботи «Карітас Краматорськ», основним завданням якого є надання допомоги людям з певними життєвими проблемами, в тому числі і безробіття. Захід відвідали роботодавці, навчальні заклади, служба зайнятості міста. Для присутніх були проведені майстер-класи: «Повір у себе», «ІТ сектор. Робота в Інтернеті», «Перші кроки до власної справи». Сподіваємося, що після проведеного свята праці і кар’єри присутня молодь матиме певну мотивацію, з більшою впевненістю реалізуватиме себе.

Одночасно в Донбаському межрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів Донецький обласний центр зайнятості провів Ярмарок вакансій для осіб з особливими потребами. Запрошені на захід роботодавці презентували свої вакансії, представники служби зайнятості надавали консультації. Ярмарок відвідали заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз та директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» взяв участь в обох заходах, представивши свої проліцензовані професії, які можуть бути цікавими для всіх, хто хоче бути впевненим в завтрашньому дні та відчути себе повноцінними членами суспільства.

2016-11-28  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
16.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»