2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


                 Покликання створювати красу
Покликання створювати красу


Флористи покликані дивувати людей. Здавалося б, із самих звичайних рослин на очах спостерігачів флористи можуть створити шедевр. За допомогою мови квітів і трав вони дарують людям радість і гарний настрій. Справжній флорист ніколи не буде виконувати свою роботу механічно, в кожен створений букет він буде вкладати частинку своєї душі. Такий творець завжди інтуїтивно вгадує бажання клієнта.

Види рослин, умови догляду за ними, елементарні знання з ботаніки і агрономії, принципи оформлення інтер'єру, мистецтво композицій, останні тенденції моди засвоювали слухачі, які підвищували компетентність на курсах цільового призначення за напрямом «Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт», за професією «Флорист» в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з 27.10.2016 по 09.11.2016. Адже мода диктує свої правила: вчора, наприклад, були модні поодинокі троянди, а сьогодні - маленькі, вигадливо прикрашені букети у витончених кошиках. Асортимент різних прикрас та аксесуарів постійно розширюється, в хід йде все: пір'я, метелики, жуки, листя і треба все це знати і вміти застосовувати. Професійно-практичну підготовку слухачі проходили у ТОВ «Маріупольський професійний коледж», де закінчили навчання заліком, на якому презентували свої авторські букети.

Флористика може стати не тільки сферою докладання знань і умілих рук, вона також допоможе заробити. Сьогодні це дуже популярний вид бізнесу в усьому світі. Відкривши свою справу у вигляді невеликого квіткового магазину або інтернет-послуг зі створення квіткових букетів, наші слухачі зможуть поєднати приємне з корисним-будуть займатися улюбленою справою і при цьому отримувати непоганий дохід. Тож бажаємо успіхів нашим слухачам!

2016-11-09  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
16.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»