2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Вітаємо випускників!
Вітаємо випускників!


26 жовтня 2016 року у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» закінчили навчання слухачі, які проходили перепідготовку за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Два з половиною місяці навчання для слухачів було цікавим, насиченим новою інформацією та виконанням практичних робіт, щоб бути на «ти» з сучасними інформаційними технологіями та технікою. Серйозний рівень технічного оснащення кабінету інформаційних технологій навчального закладу, доступ до мережі Інтернет на кожному робочому місці, сучасна навчальна література дозволили кожному отримати якісні знання.

У своїх відгуках про час навчання слухачі відмітили високий професіоналізм викладачів, глибоке знання ними предметів викладання, стиль роботи з аудиторією, цікаві форми і методи навчання. Слухачі навчилися створювати сайти, презентації та публікації в програмі MS Publisher, створювати та обслуговувати локальну мережу, працювати з діловими документами тощо. З особливо теплими словами вдячності звернулися випускники до Ольги Авдєєвої – майстра виробничого навчання групи, яка вміло організовувала навчальний процес, на високому рівні використовувала різні форми спільної роботи.

Випускники успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію та отримали документи державного зразка – свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення ІІ категорії». Присутні на ДКА представники роботодавців від компанії «Укрпошта» та ТОВ «Версія» запропонували випускникам робочі місця.

Колектив навчального закладу вітає випускників з вдалим закінченням навчання та запрошує всіх бажаючих на навчання.

2016-10-26  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
15.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»