2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Випускаємо кваліфікованих продавців
Випускаємо кваліфікованих продавців


Виробнича і комерційна сфери діяльності нашої області потребують кваліфікованих працівників, і в першу чергу – робітничих професій. Постійною на ринку праці є потреба у продавцях продовольчих та непродовольчих товарів. Саме таких спеціалістів підготував Державний навчальний заклад «Донецький центр ПТО ДСЗ», випуск яких відбувся 11.10.2016 та 12.10.2016 з присвоєнням кваліфікації «Продавець продовольчих товарів 3 розряду», «Продавець непродовольчих товарів 3 розряду».

Протягом 3,5 місяців 14 колишніх безробітних з різних міст Донецької області опановували тонкощі професії продавця продовольчих та непродовольчих товарів. Викладачі навчального закладу Ольга Бережна, Наталія Піддубна, Наталія Кулешова, Вікторія Черенкова, Ірина Сергієнко були націлені на надання слухачам ґрунтовних знань щодо кваліфікаційних характеристик товарів, термінів їх зберігання, правил експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, сфер застосування інформаційних технологій тощо.

Майбутні фахівці проходили виробничу практику на базі торговельних підприємств області. Там вони мали можливість опанувати навички самостійної роботи продавцем, оцінити свої можливості у спілкуванні з покупцями, визначитися з планами на майбутнє. Яна Коваленко - завідувач центральної каси магазину № 205 ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД», яка є головою кваліфікаційної комісії відмітила професіональний, творчий, відповідальний підхід слухачів при проходженні виробничої практики та готовність надати робочі місця майбутнім продавцям у своєму торговельному просторі.

І ось настав час Державної кваліфікаційної атестації. Приємно вражені були члени комісії ДКА відповідями слухачів. З успішним закінченням навчання привітав слухачів директор навчального закладу Руслан Амельченко та побажав постійно вдосконалювати свій професійний рівень, отримати достойну роботу, яка б приносила моральне та матеріальне задоволення.

У свою чергу слухачі подякували педагогічному колективу за професійне, відповідальне, душевно-людське ставлення, що надає впевненості в майбутньому.


2016-10-12  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
16.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»