2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Підвищуємо компетентність операторам котельні
Підвищуємо компетентність операторам котельні


Із початком осені активно розпочалася підготовка до нового опалювального сезону. Сучасні котельні підприємства Донецької області ретельно готуються до зими та постачання тепла у будинки жителів.

Сьогодні, як ніколи, актуальним стає вдосконалення котельнь, підвищення їх економічності та ефективності. Це вимагає від оператора котельні знань щодо принципів дії і порядку обслуговування сучасного обладнання. Оператор котельні повинен мати глибокі знання про роботу котлів, основні засоби їх теплоізоляції та склад теплоізоляційних мас. Він повинен знати правила поводження з газом та з устаткуванням, яке знаходиться під напругою, вміти користуватися контрольно-вимірювальними приладами, мати навички з регулювання та керування автоматичними і телемеханічними системами. Усі ці знання удосконалювали 18 слухачів, направлені Покровським МЦЗ, які проходили підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних видах палива», за професією «Оператор котельні» з 30.09.2016 по 06.10.2016. Велика увага під час навчання приділялась охороні та безпеці праці під час роботи на котельних агрегатах та установках.

Напередодні опалювального сезону – це чудовий привід вдосконалити отримані знання та зарекомендувати себе на новому робочому місці, на яке після курсів слухачі будуть працевлаштовані.

2016-10-06  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
15.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»