2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


День відкритих дверей
День відкритих дверей


22 вересня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Донецькій центр професійно-технічної освіти» відбувся «День відкритих дверей» для учнів 9-11 класів загальноосвітньої школи № 6 м. Краматорська. Метою заходу було орієнтувати учнів у виборі майбутньої професії.

В Центр прийшли ті, хто стоїть на порозі дорослого життя. Їх першим кроком є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

Для проведення цього заходу була підготовлена програма Донецькою обласною службою зайнятості разом з ДНЗ «Донецькій центр ПТО ДСЗ».

Для випускників були підготовані інформаційні стенди з професій, за якими поводиться професійно-технічне навчання у Центрі. Відділом профорієнтації ДонОЦЗ було проведено тестування для визначення професійних інтересів та здібностей, продемонстровано мультиплікаційний фільм про успішну людину, його віру в себе і своїх супутників.

Захід був проведений за участю заступників директорів Дон ОЦЗ Адамової Наталії Миколаївни, Амельченко Руслана Євгеновича та в.о. директора Центру Піддубної Наталії Миколаївни. Під час зустрічі її учасники приймали активну участь, цікавилися професіями, які вони можуть отримати в навчальних закладах м. Краматорська.

Загалом майбутні випускники виявили бажання скористатися отриманою інформацією цього профорієнтаційного заходу.

Профорієнтаційний захід пройшов у цікавій та змістовій формі.

2016-09-23  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
16.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»