2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Бажання та хороша ідея дорівнює вдалому бізнес-проекту
Бажання та хороша ідея дорівнює вдалому бізнес-проекту


Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі - бажання і ідея. Без бажання у вас нічого не вийде, а без хорошої ідеї бізнес просто не буде ефективним. З грошима на власну справу може допомогти Державна служба зайнятості. Розмір одноразової допомоги залежить від трудового стажу, а також розміру заробітної плати за останні 12 місяців перед втратою роботи. Майбутнім бізнесменам потрібно подати до базового центру зайнятості заяву на надання допомоги та бізнес-план свого проекту.

На курсах цільового призначення за напрямом «Основи підприємницької діяльності» на базі ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» ви зможете не лише скласти успішний бізнес-план під керівництвом висококваліфікованих викладачів, а й пройти теоретичну підготовку з питань реєстрації ФОП, особливостей трудових відносин з найманими працівниками, правового регулювання власної справи, особливостей загальної та спрощеної системи оподаткування, податкового обліку та звітності.

За 2015 рік за направленнями базових центрів зайнятості Донецької області за напрямом курсів цільового призначення «Основи підприємницької діяльності» пройшли навчання та успішно захистили власні бізнес-плани близько 300 осіб з числа безробітних, за січень-лютий 2016 року обучено 20 майбутніх підприємців. Основним напрямком написання бізнес-планів слухачі вибирали сферу торгівлі, громадського харчування, матеріально-технічного забезпечення і збуту.

Отримана одноразова грошова допомога від Державної служби зайнятості, допомогає не тільки розпочати власний прибутковий бізнес, а й створити додаткові робочі місця, що на сьогодні є одним з головних завдань державної політики зайнятості населення в Україні.

2016-03-04  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
12.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»