2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Відвідування Головою Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярославом Кашубою та представниками ПРООН з робочим візитом  ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»
Відвідування Головою Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярославом Кашубою та представниками ПРООН з робочим візитом ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»


11.08.2015 з робочим візитом ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» відвідали Голова Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярослав Кашуба та директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстер.

Протягом зустрічі в.о. директора Лариса Рантюк ознайомила гостей з напрямами та перспективами роботи Центру. Гості були присутні на теоретичному занятті в групі слухачів за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Ярослав Кашуба з великим бажанням поділився зі слухачами курсів своїм успішним досвідом у сфері малого бізнесу і був приємно вражений процесом навчання. Янтомас Хімстер розповів слухачам Центру про сайт ПРООН, де можна отримати корисну інформацію та реальну допомогу в організації власного бізнесу.

Підсумками зустрічі стало обговорення з співробітниками перспектив подальшого сучасного розвитку Центру та сприяння у відновленні матеріально-технічної бази для якісної організації навчально-виробничого процесу та забезпечення необхідних умов для професійного навчання безробітних.

Ознайомившись з організацією навчального процесу та поспілкувавшись зі слухачами і керівництвом Центру, Ярослав Кашуба та Янтомас Хімстер відзначили, що колектив навчального закладу проводить потрібну справу в наданні освітніх послуг.

2015-08-11  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
22.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»