2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Нарада ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей
Нарада ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей


У рамках процесу докорінних реформ, що тривають в Україні, включаючи сектор науки і освіти, 15 липня 2015 року в Донбаській державній машинобудівній академії за ініціативи ректора Віктора Ковальова відбулася нарада ректорів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей. На зустріч була запрошена в.о. директора ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти» Лариса Рантюк.

Зустріч, проведена у форматі «круглого столу», - це необхідність створення громадської організації «Рада ректорів Донецької та Луганської областей». Створення Ради спрямоване на співпрацю між вишами Донбасу, Міністерством освіти і науки України та Верховною Радою щодо питань, пов’язаних з процесом реформ; обмін досвідом та думками між керівниками вишів, органами студентського самоврядування, науково-педагогічними працівниками. Створення Ради передбачає регулярні тематичні дискусії за участю представників ректорату, Уряду України, експертів, науковців, неурядових організацій та представників громадськості на теми, присвячені питанням реформування науки і освіти, що турбують суспільство регіону, а також розгляд нагальних проблем та пошук шляхів їх вирішення.

В.о. директора Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Олена Макаренко висвітлила проблеми діяльності вищих навчальних закладів, переміщених на територію підконтрольну українській владі та обговорила пропозиції, спрямовані на сприяння функціонування вищих навчальних закладів Донбаського регіону в умовах проведення АТО.

2015-07-15  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»