2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Міцна основа підприємницької діяльності
Міцна основа підприємницької діяльності


Цікавими темами позначився захист бізнес-планів випускників курсів цільового призначення за напрямком «Основи підприємницької діяльності» у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», який відбувся 3 квітня 2015 року. Десять безробітних прагнуть реалізувати свої здібності та досвід, започаткувавши власну справу. Всі бізнес-ідеї враховують потреби споживачів.

Наприклад, Наталія Герус- юрист-економіст за освітою, свій бізнес хоче розвивати у сфері торгівлі, зосередивши основну увагу на продукції вітчизняних виробників. Виплачену одноразову допомогу по безробіттю, планує витратити на оренду приміщення для спеціалізованого магазину, закупівлю манекенів та іншого устаткування.

Cлухачка курсів – Наталія Богудінова, яка усе життя працювала бухгалтером, прийняла рішення відкрити власну справу з надання бухгалтерських послуг. Працювати спочатку планує з підприємцями – початківцями, адже саме їм найбільше потрібен супровід кваліфікованого бухгалтера, особливо на старті діяльності.

Інші слухачі темами своїх бізнес-планів обрали надання послуг з пошиття білизни, надання психологічних послуг, торгівлю взуттям, фотопослуги тощо.

У Центрі упевнені, що знання, отримані під час навчання, фінансова підтримка державної служби зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю, наполегливість та ретельна праця над втіленням своєї бізнес-ідеї стануть міцною основою підприємницької діяльності.

2015-04-06  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»