2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Візит Голови Державної служби зайнятості (Центральний апарат)до ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»
Візит Голови Державної служби зайнятості (Центральний апарат)до ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»


У рамках робочого візиту в Донецькій області 1-2 квітня 2015 року Голова Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Ярослав Кашуба відвідав Державний навчальний заклад «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», Краматорський та Слов’янський МЦЗ, а також Донецький обласний центр зайнятості.

Гість був свідком як проходить теоретичне навчання в групі за напрямком «Основи підприємницької діяльності» Ярослав Кашуба з великим бажанням ділився своїм успішним досвідом з слухачами курсів у сфері малого бізнесу і був приємно вражений процесом навчання. Між слухачами та Головою відбувся живий діалог, у якому Ярослав Кашуба розповів про нові форми допомоги підприємцям-початківцям після відкриття власної справи. Також на зустрічі був присутній ректор Донбаської державної машинобудівної академії Ковальов Віктор Дмитрович, який виявив бажання співпрацювати з навчальним закладом та Донецьким обласним центром зайнятості.

Після відвідання ЦПТО відбулася нарада на базі Донецького обласного центру зайнятості , під час якої Ярослав Кашуба акцентував увагу на модернізації служби зайнятості, а також на нових формах роботи. Ознайомившись з організацією навчального процесу та поспілкувавшись зі слухачами і керівництвом ЦПТО, Ярослав Кашуба відзначив, що колектив ЦПТО та Донецького обласного центру зайнятості проводить потрібну справу в наданні освітніх послуг.

2015-04-03  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»