2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Селекторний семінар-нарада в Донецькому обласному центрі зайнятості
Селекторний семінар-нарада в Донецькому обласному центрі зайнятості


25.03.2014 в Донецькому обласному центрі зайнятості відбувся селекторний семінар-нарада з питання « Організація професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період профнавчання та організація роботи з внутрішньо переміщеними особами у 2015 році.» Відкрила нараду заступник директора Донецького обласного центра зайнятості Адамова Н.М., яка проаналізувала ефективність надання послуг з професійного навчання безробітним центрами зайнятості області і зробила акцент на необхідність працевлашування безробітних після профнавчання. Також був зроблений аналіз відсотка працевлаштованих по базових центрах зайнятості і роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Начальник відділу профнавчання Єрьоміна В.М. зробила підсумки роботи базових центрів зайнятості на 20.03.2015, акцентувала увагу на планових показниках по центрах зайнятості. Вікторія Миколаївна вказала на дотримання та виконання порядку комплектування груп та укладання договорів, а також формування бази заявок на профнавчання.

В.о. директора ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ” Рантюк Л.О. у своєму виступі “Організація професійного навчання зареєстрованих безробітних в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ” у 2015 році» звернула увагу на пріоритетність навчання у Центрі. Також було сказано, що Центр отримав ліцензії на здійснення профнавчання, підвищення кваліфікації, перепідготовки за професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу», «Соціальний робітник», «Молодша медична сестра з догляду за хворими», «Оператор інформаційно-комунікаційних мереж», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». У 2015 році планується отримати ліцензії за професіями: «Манікюрник», «Педикюрник», «Перукар» та «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

На семінарі-нараді звітували про свою роботу представники Донецького МЦЗ, Слов'янського МЦЗ, Краматорського МЦЗ, Маріупольського МЦЗ, Макіївського МЦЗ.

Наприкінці семінару-наради доповідачі відповідали на запитання колег та підвели підсумки заходу.

2015-03-27  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
12.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»