2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Оператор котельні – корисна професія, яка дає людям  комфорт
Оператор котельні – корисна професія, яка дає людям комфорт


Котельню можна порівняти з вогнищем, яке дає людям тепло. Тепло в будинку, в дитячому садочку чи школі, в лікарні. А це – здоров’я людей, комфортні умови роботи та життя. Перед початком опалювального сезону особливо актуальною є професія «Оператор котельні», яка передбачає обслуговування робітником автоматизованих котелень з сучасним обладнанням в залежності від системи опалення.

Сьогодні, як ніколи, актуальним стає вдосконалення котелень, підвищення їх економічності та ефективності. Це вимагає від оператора котельні знань щодо принципів дії і порядку обслуговування сучасного обладнання. Оператор котельні повинен мати глибокі знання про роботу котлів, основні засоби їх теплоізоляції та склад теплоізоляційних мас. Він повинен знати правила поводження з газом та з устаткуванням, яке знаходиться під напругою, вміти користуватися контрольно-вимірювальними приладами, мати навички з регулювання та керування автоматичними і телемеханічними системами. Усі ці знання удосконалювали 12 слухачів, направлені Олександрівським РЦЗ, які проходили підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямком «Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних видах палива», за професією «Оператор котельні» з 22.09.2014 по 26.09.2014

Чітка та злагоджена співпраця між Центром, роботодавцями, службою зайнятості забезпечить теплоенергетичний комплекс області кваліфікованими робітниками та сприятиме своєчасному початку опалювального сезону.

2014-09-26  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
22.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»