2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Касир торговельного залу – візитна картка магазину
Касир торговельного залу – візитна картка магазину


Касир - одна з ключевих фігур у торговельному залі. Саме він є остаточною ланкою при розрахунку з покупцем і від його роботи залежить точність і швидкість обслуговування відвідувачів. Сьогоднішній рівень автоматизації касових вузлів не тільки полегшує роботу касира, а й вимагає від нього відповідної кваліфікації.

18 червня 2013 року у Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічно освіти державної служби зайнятості» закінчила навчання група касирів торговельного залу. Слухачі вдало пройшли Державну кваліфікаційну атестацію, після якої отримали свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікації «касир торговельного залу»- ІІІ категорії. Як зазначила випускниця групи Говєнко Лариса на захисті, що знання отриманні в начальному закладі, дуже важливі та корисні, бо каса сьогодні - це комп'ютер зі специфічною периферією, який дозволяє швидше продавати товар, а касир є невід'ємною частиною торгового залу - "візитною карткою магазину". Саме спілкування з ним залишає у покупця враження від магазину, супермаркету або навіть цілої мережі. Через касу проходить кожен відвідувач, що зробив покупку, і очевидно, що помилки касира безпосередньо позначаються або на кишені покупця, або на прибутку магазину. Черга в магазині або її відсутність також результат роботи касирів.

Завдяки навчанню у Донецькому ЦПТО слухачі отримали можливість працевлаштуватися, отримати досвід роботи, стати кваліфікованими касирами. Свої подальші плани випускники будуть корегувати в залежності від ситуації. Якщо треба буде вчитися, наші слухачі навчатимуться знову. Найгірше у наш час – сидіти на місці. Треба завжди бути у русі, тоді є шанси на успіх у житті.

2013-06-18  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
22.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»