2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Соціальне підприємництво як ефективний інструмент розвитку громадського суспільства
Соціальне підприємництво як ефективний інструмент розвитку громадського суспільства


29 травня в Донецькому обласному центрі зайнятості відбувся форум-ярмарок за темою "Соціальне підприємництво як ефективний інструмент розвитку громадського суспільства", у якому активну участь взяли директор ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Ситнікова Т.О. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Рантюк Л.О.

На форумі-ярмарку обговорювалися проблеми соціального підприємництва в Україні у форматі open space; ярмарок продуктів і послуг соціальних підприємців.

У програмі були передбачені виступи партнерів та експертів Асоціації СЕСП (Соціально-економічні стратегії та партнерства), представників діючих соціальних підприємств Донецької та Луганської областей, а також обмін інформацією з питань соціального підприємництва та обговорення перспектив розвитку цього соціально-економічного направлення в Україні.

На цьому форумі-ярмарку ми знайшли взаєморозуміння. Корисним і цікавим стало те, що надалі можливе налагодження взаємовідносин, тому що для підприємців та представників громадських організацій, які є потенційними роботодавцями, кадрове питання для обох сторін знаходиться на першому місці.

2013-05-30  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»