2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Оператор комп’ютерного набору – професія ХХІ століття
Оператор комп’ютерного набору – професія ХХІ століття


Професія XXI століття, яка користується великим попитом на ринку праці - оператор комп’ютерного набору. Комп'ютерна техніка на даний час досягла в своєму розвитку настільки високого рівня, що перетворилась в одну з важливих сторін оточуючої людину дійсності.

З 16.05.2013 по 27.05.2013 у Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» навчалися на курсах цільового призначення слухачі Донецького міського центру зайнятості за напрямком «Оператори машин для оброблення тестів і подібні професії», за професією «Оператор комп’ютерного набору». Протягом курсів слухачі підвищували свою компетентність та опановували знання роботи в операційній системі Windows, в комп’ютерній мережі Internet, вивчали антивірусні програми, види та побудову діаграм, додаток Word Art, діапазони. Слухачі добре оволоділи навиками роботи в Microsoft Word, уміють не тільки швидко набирати різноманітні тексти, але і редагувати та форматувати їх, працювати з таблицями та малюнками. Також висококваліфікований викладач Удовік Л.В. навчила опрацьовувати таблиці в редакторі електронних таблиць Microsoft Excel. Це вже робота з великими та складними за структурою таблицями, які вимагають, як правило, різноманітних розрахунків, а також для таких таблиць будувати діаграми та графіки. Основа майстерності оператора комп’ютерного набору - оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet і модернізувати персональний комп’ютер.

Сучасний світ ПК такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина знайде своє місце в цьому світі, і перший крок в цьому напрямку – освоєння професії «Оператор комп’ютерного набору».

2013-05-28  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
22.01.19 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»