2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Зичимо успіху в розпочатій справі!
Зичимо успіху в розпочатій справі!


11 березня 2013 року у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» закінчила навчання група за напрямком «Основи підприємницької діяльності».

За два тижні навчання молоді люди, які хочуть реалізувати себе у сфері малого бізнесу, вивчали важливі та актуальні предмети, які знадобляться їм у підприємницькій діяльності. Вони ознайомилися з основами ринкової економіки, обліку та оподаткування, навчилися заповнювати звіти, які подаються у фонди соціального страхування, декларації для державної податкової інспекції, практикувалися у нарахуванні заробітної плати майбутнім найманим працівникам. Крім того, слухачі розглянули маркетингову стратегію та правове регулювання підприємницької діяльності. Багато уваги було приділено вивченню основ бізнесу та бізнес-плануванню.

Серед тем бізнес-планів були дуже цікаві та актуальні види підприємницької діяльності, зокрема, „Надання послуг перукарнями та салонами краси”, „Розведення свійської птиці”, ”Виробництво хліба та хлібобулочних виробів, виробництво мучних кондитерських виробів, тортів та тістечок»” тощо.

Під час захисту бізнес-планів майбутніх підприємців відчувалось глибоке розуміння того, чим вони хочуть у подальшому займатися, бажання досягти успіху в розпочатій справі.

2013-03-11  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
23.03.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»