2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!
ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!


У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року № 374/99 всі українці вітають працівників соціальної сфери зі святом.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування та багатьма іншими.

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов'язку, але й за велінням совісті та покликом душі. Соціальні працівники першими приймають на себе хвилі людських проблем, і в міру своїх можливостей допомагають вирішувати ці проблеми.


Шановні СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ!

Ви присвятили себе дуже важливій і потрібній справі - роботі з людьми, яким необхідна допомога. Завдяки Вашій доброті, чуйності та терпінню люди, які опинилися в непростій життєвій ситуації, долають труднощі і знаходять віру у власні сили, Ваша підтримка дає людям надію і віру в можливість кращого життя.

Від усієї душі дякуємо Вам за самовіддану працю! Бажаємо міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

Нехай Ваш будинок завжди буде повною чашею, і іскорки оптимізму ніколи не згаснуть у Вашій душі. Бажаємо Вам, щоб друзі підтримували ваше покликання, і в складні хвилини близькі люди допомагали Вам і піклувалися про Вас.


Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!


2012-11-04  1 Коментарі: 22 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»