2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Щиро  вітаємо на Донеччині!
Щиро вітаємо на Донеччині!


Щиро вітаємо на Донеччині!

21-22 лютого 2012 року  до Державного навчального закладу “Донецький центр ПТО ДСЗ” з робочим візитом завітала начальник відділу організації роботи навчальних закладів Державного центру зайнятості Крячко Лариса В'ячеславівна. Гостю привітали директор Донецького обласного ЦЗ Козенко Т.М. та директор ЦПТО Ситнікова Т.О.

У ході робочої поїздки Лариса В'ячеславівна провела зустріч з керівництвом, начальниками відділів Донецького обласного центру зайнятості та  директором і заступниками директора  навчального центру, на якій була  зазначений один із  пріоритетів державної політики зайнятості -  підвищення конкурентноспроможності безробітних громадян на ринку праці на основі якісної професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації. З усіх навчальних закладів,  сказала гостя, що здійснюють професійне навчання безробітних, найповніше цим вимогам відповідають центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завдяки застосуванню новітніх технологій, сучасного обладнання, здатності оперативно перебудовувати навчальний процес з урахуванням потреб виробництва їх діяльність забезпечує якісне короткотермінове професійне навчання.
Крячко Л.В. відвідала навчальний центр, де відбулася зустріч  з  фахівцями  закладу і в доброзичливій бесіді були визначені основні напрямки роботи  навчального закладу та розуміння і  відповідальність кожного фахівця за поставлене перед ним завданням,  познайомилася з основними напрямками роботи навчального центру,  навчально-плануючою документацію, матеріалами до ліцензування, укомплектуванням навчальних кабінетів, організацією документообігу, плануванням фінансово-господарської діяльності та додержанням організації професійного навчання безробітних відповідно  до Технлології.    Відвідала Лариса В'ячеславівна придбану навчальним закладом незавершену будівлю  та гуртожиток.
Почесна гостя завітала до Донецького міського ЦЗ, де її зустріли: Паніотова С.С.- директор центру зайнятості, Адамова Н.М.- заступник директора, Черкашина О.М.- начальник відділу активної підтримки безробітних і ознайомилася з проведенням   механізму впровадження Технології організації професійного навчання безробітних у центрах-професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на базовому рівні.
На підсумковій нараді у Донецькому обласному ЦЗ  Крячко Л.В. зробила глибокий аналіз спільної роботи  Донецького обласного і базових центрів зайнятості з Донецьким центром ПТО ДСЗ. Лариса В'ячеславівна надала. суттєву організаційно-методичну допомогу працівникам Донецького центру в підготовці та проведенні навчального процесу і була  задоволена цілеспрямованою, продуктивною роботою колективу, зазначивши, що центри професійно-технічної освіти — це марка гаранта якості та впевненості у майбутньому.

2012-02-23  1 Коментарі: 18 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»