2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
ДонЦПТО


Нарада в Донецькому обласному ЦЗ
Нарада в Донецькому обласному ЦЗ


30.01.2012 в Донецькому обласному центрі зайнятості відбувся семінар-нарада на тему “Про перехід в Єдину технологію надання соціальних послуг центрами зайнятості України та Технологію організації професійного навчання безробітних у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, а також в модернізовану ЄІАС.NЕТ”, у якому взяли участь спеціалісти  базових центрів зайнятості та представники Донецького центру ПТО ДСЗ.

Відкрила нараду заступник директора обласного центру зайнятості Рибалко В.М., яка ознайомила присутніх із змістом семінару , зазначила важливість підготовки спеціалістів базового рівня до ефективного та якісного переходу на роботу в новій технології, а також , що впровадження ЄТНаСП та Технології організації професійного навчання безробітних у ЦПТО відбудеться протягом першого півріччя 2012  та надасть  змогу оптимізувати роботу базових центрів зайнятості, підвищити ефективність роботи державної служби зайнятості в цілому. 

Начальник відділу організації профнавчання обласного центра зайнятості Єрьоміна В.М. розкрила питання про вдосконалення організації професійного навчання безробітних з урахуванням переходу до ЄТНаСН та використанням засобів       ЄІАС.NЕТ. У своїй доповіді вона детально розповіла присутнім про зміни в роботі, які чекають на спеціалістів центрів зайнятості з урахуванням переходу до ЄТНаСН та поетапно розписала роботу кожного відділу ЦЗ. Вікторія Миколаївна зупинилася на основних напрямках професійного навчання безробітних у ЦПТО відповідно до поточних і перспективних потреб економіки і визначила випереджувальне професійне навчання і професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців.

Директор Донецького центру ПТО ДСЗ Ситнікова Т.О. у своєму виступі “Про перехід на роботу за технологією організації професійного навчання безробітних у центрах професійної освіти державної служби зайнятості”  розповіла учасникам семінару-наради про основні етапи переходу на роботу за технологією організації професійного навчання безробітних у ЦПТО  і звернула увагу на те, що організація якісного професійного навчання незайнятого населення як на  замовлення роботодавців, так і випереджувального на основі визначення професій забезпечить ринок праці висококваліфікованими робітниками.

Наприкінці семінару-наради доповідачі відповідали на запитання колег та підвели підсумки заходу.

2012-01-31  1 Коментарі: 19 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
28.09.21 | | укр


© 2011-2021 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»