2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Нарада в Харцизькому міському центрі  зайнятості
Нарада в Харцизькому міському центрі зайнятості


      12.01.2011року в Харцизькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч роботодавців міста з представниками Державного навчального закладу “Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”, яку організувало керівництво базового центру на чолі з директором Хамуляк Наталією Олександрівною.

  На нараді були присутні роботодавці: ТОВ “Армлид Донбас”, ТОВ “Мир полезных товаров», СП “Донбас Ліберті”, ФОП Гладка О.В., ФОП Панасюк Д.А., перед якими виступила директор Центру Ситнікова Т.О.. У своєму виступі вона визначила перспективи і пріоритети розвитку Центру, а також акцентувала увагу на тому, що система професійного навчання в державній службі зайнятості- це відродження союзу “підприємство-навчальний заклад” на якісно новому рівні. Ситнікова Т.О. повідомила, що у ДНЗ “ Донецький центр ПТО ДСЗ” буде здійснюватися підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних Донецької та суміжних областей України за направленням міських та районних центрів зайнятості, а також за заявками підприємств, організацій, установ або за власні кошти. Умови навчання в Центрі максимально наблизяться до реальних умов сучасних закладів та відповідати європейським стандартам і вимогам. Викладачі і майстри виробничого навчання будуть використовувати у своїй роботі найсучасніші методи навчання та обладнання, бо тільки так можна підготувати висококваліфікованого працівника, який буде конкурентноспроможним на ринку праці та задовольнить вимоги роботодавця. Роботодавці   уважно   вислухали   інформацію    та    активно     підтримали бесіду, вони погодилися з тим, що такий Центр необхідний регіону , бо саме він буде сприяти формуванню структури трудового потенціалу, що   відповідатиме   потребам і тенденціям   стійкого   зростання    економіки Донецької області, оперативно та адекватно реагувати на зміни виробництва, враховувати нові тенденції в розвитку науки, техніки регіону, поточну та перспективну потребу роботодавців у кваліфікованих кадрах. 

  Після закінчення наради представники Центру обмінялися контактними даними з роботодавцями та залишили Паспорт ДНЗ “Донецький центр ПТО ДСЗ”  у відділі  організації профорієнтації  Харцизького центру зайнятості, щоб безробітні і всі бажаючі навчатися змогли ознайомитися з повною інформацією про навчальний заклад.


2012-01-13  1 Коментарі: 5440 Друк Показати коментарі