2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
ДонЦПТО


Курси "Комп
Курси "Комп'ютерні технології в офісі"


Сьогодні, 9 грудня 2011 року, в Державному навчальному закладі “Донецький центр професійно-технічної освіти державної службі зайнятості” відбувся випуск групи слухачів, які навчалися на курсах цільового призначення за напрямком “Оператори машин для оброблення текстів і подібні професії (Комп'ютерні технології в офісі)”. 8 слухачів, направлених Краматорським міським центром зайнятості, опанували одну з найсучасніших професій- оператор комп'ютерного набору.

Технології, основним компонентом, яких є комп'ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності. Те що ще недавно вважалося фантастикою тепер, завдяки науково-технічному прогресу, особливо прогресу в області комп'ютерних технологій, стало реальністю. Комп'ютер став неодмінним атрибутом робочого місця. В цих умовах продовжує зростати попит на cпеціалістів-комп'ютерників високої кваліфікації.

Для досягнення комп'ютерних вершин слухачам курсів допомогли висококваліфіковані викладачі: Страшко І.М., Бойко В.Г., Журенко Т.П., Нікітюк І.В., Калігаєва О.О., які на своїх заняттях використовували сучасне навчально-методичне забезпечення, довідково-інформаційні системи, презентації, тести, ділові комп'ютерні ігри.

Слухачі висловили подяку за добре організовані курси, на яких вони не тільки підвищили свій рівень, а й здобули нові знання, уміння і навички в роботі на комп'ютері.

2011-11-09  1 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
15.12.18 | | укр© 2011-2014 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»