Слухачі групи КТЗ-21/1 за професією «Касир торговельного залу» почали відточували навички роботи на електронну контрольно-касовому реєстраторі. Проте як самостійне обладнання цей вид касових апаратів не працює та повинен бути підключений або до звичайного персонального комп'ютеру, або, як у навчальному магазині нашого Центру, до POS-системи. Остання представляє собой об'єднані в одному корпусі сенсорний монітор і системний блок, що дозволяє зекономити простір при організації робочого місця касира. Введення інформації у POS-систему відбувається через дотик пальців касира, стилуса або ластика на кінці простого олівця. Таке сенсорне обладнання ми часто можемо зустріти у сучасних супермаркетах, піцеріях, кафе, АЗС.

Наш Центр навчає на касирів торговельного залу людей різних вікових категорій, які до того ж могли у минулому не працювати з комп'ютерними технологіями. Тому на уроках виробничого навчання першочерговим завданням є допомогти слухачам не боятися обладнання та впевнено користуватися сенсорним монітором, а вже потім навчити працювати у програмі по автоматизації торгівлі.

Наш Центр завдяки доброму оснащенню майстерень дає своїм слухачам впевненість у тому, що вони зможуть працевлаштуватися та бути конкурентоспроможними на сучасних підприємствах торгівлі.