22 грудня 2020 року «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» взяв участь в Zoom-презентації проекту «Школа Фермерства 2.0», котрий реалізується за підтримки уряду Німеччини в межах проекту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Державним Центром Зайнятості.

Проект «Школа Фермерства 2.0» у сфері освіти дорослих – це перш за все допомога людям, що постраждали від конфлікту, та мешканцям приймаючих громад у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях, в отриманні навичок необхідних для реалізації власного бізнесу на селі. Отже, впровадження адаптованого короткочасного комплексного навчального он-лайн курсу, з основ сільського господарства, в якому також будуть приймати участь тренери з ДЦПТО, допоможе знайти однодумців та отримати необхідні корисні знання та уміння.

Люди і земля – саме цінне, що є в Україні. А люди, котрі працюють на землі, викликають особливу повагу. Тому дуже важливо, щоб таких людей ставало все більше.