За сім тижнів карантину людям нашої країни довелося пристосовуватись до нових умов життя. Така ситуація змусила людей по-новому розставити пріоритети не тільки в житті, але і по відношенню до професій. Серед таких професій «Продавець продовольчих товарів».

Продавець – це порадник, до якого покупець може звернутися по допомогу та отримати необхідну інформацію про товар. Завдяки продавцям, людина, заходячи кожного разу в магазин, бачить широкий асортимент товару, який викладений на різноманітному обладнані в торговому залі.

Продавець, в умовах карантину, має слідкувати за тим, щоб покупець найменше наражав себе на небезпеку у торговому залі. Для цього всі торгові приміщення, на вході, мають бути забезпечені дезінфектором для рук та одноразовими рукавичками, покупці та продавці бути в засобах індивідуального захисту. Товари, які раніше продавалися на вагу, мають бути розфасовані та упаковані, для того, щоб звести до мінімуму безпосередній контакт з продуктами харчування.

Навіть працюючи в таких умовах, де продавець тепер більше часу приділяє на підготовку та викладку товарів до продажу, він завжди ввічливий і компетентний з покупцем.