Складно порахувати всі різновиди техніки, яку люди створюють собі в допомогу. Без металевих помічників ніяк не обійтися. Однією з корисних машин можна назвати трактор, а людина, яка ним керує і ремонтує - тракторист. Представники цієї професії роблять величезний внесок у народне господарство. Без тракториста не зможуть працювати комунальні служби, фермерські господарства, промислові підприємства і багато інших організацій.

Саме цю професію опановували безробітні Добропільського центру зайнятості, які навчалися у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямком «Сезонне технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та тракторів», за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» з 11.02.2020 по 13.02.2020 року.

Фахівці, підготовлені Центром, без роботи не залишаться, адже чоловіки отримали корисну професію. Пройде зовсім небагато часу і механізатори виведуть техніку на поля і, звичайно, успіху в роботі досягнуть ті керівники сільськогосподарських підприємств, хто заздалегідь подбав не тільки про ремонт техніки, але й про підвищення компетенції своїх працівників.