Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – професія, яка необхідна завжди. Доки існує держава, а з нею податкова система і фінансова звітність, залишиться попит на цю професію. З 24.12.2019 по 11.01.2020 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямом «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку», за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» підвищувала компетентність група слухачів, направлена Маріупольським МЦЗ.

Протягом навчання, яке проходило під керівництвом досвідчених викладачів Гошко О.О., Гінтер О.П., слухачі навчались виконувати різні завдання: перевіряти одержані первинні документи за формою та змістом; систематизувати одержані первинні документи, переносити інформацію у потрібному аналітичному розрізі до відомостей; виводити підсумки цифрової інформації у цих документах за її видами, напрямками та періодами; на документах зазначати номер відповідних облікових регістрів і порядкові номери запису в них; вносити записи в журнали обліку бланків суворої звітності, цінних паперів тощо.

Професія обліковця з реєстрації бухгалтерських даних - для людей думаючих логічно, котрі не бояться приймати рішення, що вміють слухати і чути, розмовляти з керівництвом і знати, де знайти відповідь на поставлене питання; це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм. І саме такими освіченими спеціалістами є наші випускники.