12 листопада 2019 року у Палаці культури та техніки ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» з метою орієнтації учнівської молоді на отримання професій, що користуються попитом на ринку праці пройшов День кар’єри. Свої професії презентували навчальні заклади Краматорська, Слов’янська, Харькова тощо. Із вступним словом виступила заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Адамова Н.М., яка привітала присутніх та побажала зробити вірний крок у виборі майбутньої професії.

12 листопада 2019 року у Палаці культури та техніки ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» з метою орієнтації учнівської молоді на отримання професій, що користуються попитом на ринку праці пройшов День кар’єри. Свої професії презентували навчальні заклади Краматорська, Слов’янська, Харькова тощо. Із вступним словом виступила заступник та директора Донецького обласного центру зайнятості Адамова Н.М., яка привітала присутніх та побажала зробити вірний крок у виборі майбутньої професії.

Такий захід як День кар’єри дає можливість випускникам швидше зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, яка б задовольняла не тільки матеріальні потреби, а й приносила професійне задоволення, відповідала покликанню.