Поєднання ідеї з майбутнім бізнесом продемонструвала група слухачів, яка навчалася на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямом «Основи підприємницької діяльності» з 28.08.2019р. по 10.09.2019р.

Під час навчання слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності у створенні бізнес-плану. Направлення майбутніх сфер діяльності досить різнопланові: сфера послуг та торгівлі, створення центру психологічного та фізичного здоров’я, реалізація товару через інтернет-магазин, створення салону краси, ремонт та обслуговування автомобілів тощо.

Як сказала слухач курсів Пузіков Олександр, майбутній постачальник кларієвого сому на торгові підприємства України, що завдяки професіоналізму викладацького складу Центру, слухачі змогли стати більш обізнаними у напрямках маркетингу та менеджменту організації, зорієнтуватися в питаннях правового регулювання підприємницької діяльності та ознайомитись з системою оподаткування малого підприємництва в Україні, що дало можливість належним чином створити життєздатний бізнес-план, який надалі реалізується у відкриття власної справи. А ми щиро бажаємо успіхів слухачам у подальшій підприємницькій діяльності.