Сучасні технології самі по собі вже не є чимось особливим: щодня вони роблять наше життя більш зручним, а діяльність – більш ефективною. Трендом, що набирає обертів, є поєднання технологій в різних напрямах. Не є винятком агросектор, в якому новітні технології не тільки збільшують врожаї, але й сприяють зменшенню виробничих витрат. Наприклад, серед фермерів Японії, Франції, Італії та Німеччині доволі поширеним є «подвійне» використання сільськогосподарських земель. Там сонячні електростанції розташовують безпосередньо над фермерськими полями, заздалегідь розрахувавши особливості падіння тіні і ризики її негативного впливу на розвиток та врожайність рослин. Таке в Україні тільки набуває поширення. Але одразу виникають питання: де можна отримати консультації або набути актуальні знання та навички?

Вже з липня в Краматорську на базі Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ можна буде пройти навчання за напрямами «Інноваційні технології в рослинництві» та «Монтажник сонячних електросистем». Отже, запрошуємо на навчання усіх охочих «перезавантажити» свій агробізнес. Перевагами навчання є:

- опанування актуальних професійних навичок на сучасному демонстраційному майданчику - сонячній мініелектростанції, облаштованій завдяки донорській підтримці,

- 100% адаптування модулів професійного навчання до потреб та вимог бізнесу регіону,

- високий рівень експертів, що навчають – спеціалісти Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ пройшли стажування та отримали сертифікати одного з провідних навчальних закладів Німеччини – Hessische Landesstelle fur Technologiefortbildung.

Реалізація всіх заходів проекту відбувається за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Останні новини про реалізацію німецько-українського проекту та більше корисного та цікавого – в наших наступних публікаціях.