Найважливіше в житті – відчути своє покликання, обрати свій шлях, що наповнить життя глибоким змістом та приведе до життєвого успіху. Сприяти цьому повинна улюблена професія, вибір якої – непросте і відповідальне завдання для молоді.

Для тих, хто прагне визначитися зі своїм майбутнім, 13 червня 2019 року у Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» пройшов «День відкритих дверей». До закладу освіти завітали учні восьмих – десятих класів загальноосвітньої школи № 35.

Присутніх привітали директор ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Амельченко Руслан Євгенович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Піддубна Наталія Миколаївна, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Краматорського міського центру зайнятості Горбань Олена Федорівна.

Протягом заходу учні мали змогу особисто ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу освіти, отримати повну інформацію про кожну з 12 професій, за якими проводиться професійне навчання, поспілкуватися з майстрами виробничого навчання, дізнатися про терміни навчання та перспективи працевлаштування.

Подібні заходи є чудовою можливістю стати ближче до отримання омріяної професії та побачити навчальний процес зсередини.