Багато хто мріє розпочати власну справу. Хтось тільки почав фантазувати на цей рахунок, у когось, навпаки, вже є бізнес-ідеї, причому цілком реальні. Однак, мало хто дійсно зважується зробити цей перший крок. Навчання у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» допомагає безробітним реалізовувати свої мрії щодо створення власної справ

З 17 квітня 2019 по 03 травня проходило навчання майбутніх підприємців на базі ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», які були залучені з різних базових центрів. Протягом всього періоду підготовки, під керівництвом досвідчених викладачів Центру, слухачі отримали комплексні знання з економіки та аналізу підприємницької діяльності, основ бухгалтерського обліку, менеджменту, маркетингової діяльності, а також з питань проведення державної реєстрації підприємницької діяльності в Україні.

Отримати знання та відкрити власну справу наважився учасник ООС Щербань Сергій, який був направлений на навчання Костянтинівським міським центром зайнятості. Свій бізнес він мріє розпочати у сфері технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. Сподіваємось, що знання, які отримав Сергій та інші слухачі групи, допоможуть здійсненню своїх мрій у створені власного бізнесу. Наш Центр бажає всім випускникам успіху та натхнення в реалізації своїх бізнес-ідей.